Бути чи не бути демонтажу Леніна в Запоріжжі?

Жителі міста Запоріжжя вже давно обговорюють питання доцільності демонтажу пам’ятника вождю світового пролетаріату – Леніна. Причому по даному питанню є як прихильники знесення постаменту, так й захисники скульптури Ілліча. Останнім часом ця дилема не дуже жваво обговорювалась, але схоже на те, що запорізька мерія вирішила даній суперечці дати черговий оберт, та загострити на ній увагу суспільства.

В п’ятницю, 16 жовтня, декілька запорізьких засобів масової інформації надрукували новину про те, що існує проект, згідно з яким на площі Леніна в Запоріжжі буде проведено демонтаж пам’ятника Володимиру Іллічу. Але ясність в це питання вніс текст самого проекту, який був розміщений на офіційному веб сайті міської мерії. В документі говориться, що на даний час доля постаменту не визначена, рішення зносити чи не зносити пам’ятник буде вирішуватись депутатами на черговій сесії.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Якщо ж буде прийнято позитивне рішення по даному питанню, то знесуть не весь комплекс. Мова йде тільки про Леніна, саме його можуть забрати. Постамент, на якому він стоїть залишать, також будуть залишені пролетарії, які стоять у ніг вождя комунізму. Також не відомо хто замінить Ілліча на постаменті, а також чи буде в подальшому проводитись демонтаж пролетаріїв. Про це в в опублікованому проекті мова не йде, також нема жодних коментарів з цього приводу від влади.

Але достеменно відомо, що після демонтажу фігуру Леніна не викинуть, вона буде зберігатись на території комунального підприємства “Основа”. Зберігатимуть напевне пам’ятник вождя пролетаріату про всяк випадок. Журналістам не вдалось дізнатись хто являється ініціатором такої ідеї.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Oct 18 2015. Поданий під Запоріжжя, Культура. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire