Бухгалтерія для ІТ компаній від zkg.ua

Інформаційні технології застосовуються в усіх сферах життєдіяльності фізичних і юридичних осіб різних форм власності, сучасний ринок IT-послуг постійно розширюється, на ньому з’являються все більше професійних і спеціалізованих компаній, що надають свої послуги. Грамотне ведення обліку в таких компаніях, що надають унікальні послуги, вимагає уважного ставлення до національних стандартів бухгалтерського супроводу, які передбачають деякі відмінності з розвиненими підприємствами промисловості, торгівлі або сервісного обслуговування. Прикладом якісного бухгалтерського супроводу є послуги компанії “Західна консалтингова група” – http://zkg.ua/buhhalterski-posluhy/buhhalteriya-dlya-it-kompanij/.

Бухгалтерський супровід та облік діяльності для IT компаній від професіоналів.

Вітчизняне законодавство передбачає обов’язкову необхідність ведення бухгалтерського обліку для суб’єктів господарської діяльності різних сфер економіки, але для сучасних компаній, що активно розвивають галузь інформаційних технологій команда професіоналів при наданні своїх послуг враховує деякі особливості:

  • облік майнових прав на програмну продукцію та різноманітні послуги. Унікальні й персональні розробки співробітників компаній, що спеціалізуються на інформаційних технологіях, такі як програмні комплекси, окремі сучасні програми та додатки відносяться до інтелектуальної власності й вимагають особливого обліку;
  • дотримання комплексу поточного та чинного у країні оподаткування. Поточні стандарти обліку прямих і непрямих витрат, необхідних для здійснення діяльності компаній повинен здійснюватися обов’язковим комплексом законів і правових актів, що стосуються контролюючихорганів оподаткування, куди подаються відповідні звіти.

Особлива увага при наданні спектру бухгалтерських послуг приділяється вибору ефективної методології калькуляції поточних витрат, що сприяє своєчасній оплаті державних податків і зборів в повному обсязі, відповідно до чинних фінансових нормативних і правових актів.

Поділитися:
Опубліковано на Feb 2 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire