Будівництво канадських будинків

Компанія “Карпати буд каркас” здійснює будівництво будинків за канадською технологією по всій Україні в найкоротші терміни, при цьому забезпечує ефективне енергозбереження і високий рівень надійності канадських будинків. Враховуючи екологічну безпеку, міцність, легку конструкцію, можливість швидкої побудови приблизно 85% будинків різних країн зведені за цією технологією.

Характерна риса канадського будинку

Характерною рисою каркасного будинку, побудованого, за канадською технологією є відокремлене будівництво конструкцій за функціями: несучих та огороджуючих. Сам каркас майбутнього будинку виконує несучу функцію. Будується каркас з металу, цегли, дерева. Каркас з металу вважається самим надійним, служить довго і якісно, ​​проте, він значно вище за ціною на відміну від інших будівельних матеріалів. Металевий каркас будується з нержавіючого металу, між собою він скріплюється за допомогою кріплення. Інші методи кріплення в цій будівлі не використовуються. Стіни виконують огороджувальну функцію. Будують стіни з сучасних дуже легких матеріалів. Стіни такого будинку мають шарувату структуру. Каркас панелей, які використовуються для побудови стін, обшивають деревинно-стрежевою плиткою з плівкою. Плівка має пароізоляційну властивість. Між каркасними панелями укладається якісний утеплювач, це може бути мінеральні або базальтові волокна із захисною пароізоляційною плівкою. Така «начинка» порожнеч між каркасними панелями спрямована на виключення випарів і вологи в каркасній споруді. Внутрішні стіни обшиваються гіпсокартоном, а далі проводиться будь обділка за смаком господаря будинку.

Зовнішня каркасна сторона будинку обробляється найрізноманітнішими матеріалами за смаком господаря. Найпоширеніший матеріал, яким обшивають зовнішню сторону будинку – це сайдинг. Можливо, застосування утеплювача зовні, це зменшить відхід тепла з будинку в холодний період, зменшить товщину стін, за рахунок меншої товщини каркаса будинку.

Канадські будинки в Україні набрали свою популярність завдяки швидкій споруді, легкості монтажу, і при цьому високою міцністю. Такі будинки, побудовані по всіх континентах, перевірених в найсуворіших кліматичних умовах, землетрусами, все це вони витримали з великою честю.

Будинки побудований за допомогою сіп панелей має надійну теплоізоляцію, відповідає всім запитам теплозбереження. Температура в прогрітому будинку зберігається більше двох діб і, потім починає трохи знижуватися.

Всі елементи конструкції будинку виробляються на заводах. У розібраному вигляді всі елементи компактні для транспортування, багато витрат для їх перевезення не знадобиться. Економія грошей для спорудження будинку відбувається і на фундаменті. З елементів, які вироблені на заводських умовах, зібрати будинку можна і самому, при цьому потрібно лише мінімальні навички монтажу.

Будиночок за канадською технологією команда компанії “Карпати буд каркас” побудує в найкоротші терміни, за доступною ціною. Ціну будинків за канадською технологією можна подивитися тут http://karpatybud.com.ua/uk/statti/97-ciny-na-kanadski-budynky. А також більш детальніше про цикл робіт з будівництва будинків за канадською технологією: розробка проекту, споруда фундаменту, встановлення каркасу, установка панелей, внутрішні роботи, Ви можете ознайомитися на сайті  компанії “Карпати буд каркас”.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , ,

Опубліковано на Nov 28 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire