Брюссель та Берлін планують ввести податок на користь біженців

Єврокомісія та Берлін почали обговорення можливості введення нового податку в Європі, основне призначення якого допомога біженцям. Про це повідомила сьогодні газета Süddeutsche Zeitung, при цьому видання не говорить про джерела поширення даної інформації.

Видавництво зауважує, що консультації про введення нового виду оподаткування на даному етапі ведуться тільки на неформальному рівні. Але не дивлячись на це вже існує попередня назва збору – податок на солідарність з біженцями.

Згідно з попереднім планом новий податок можуть отримувати від підвищення податків на видобуток та ввезення нафти та нафтопродуктів, а також на добавлену вартість. Якщо новинка буде прийнята, то податок збиратимуть безпосередньо з юридичних осіб і перераховуватимуть до бюджету Євросоюзу.

Всі кошти, які будуть зібрані таким чином, планується використовувати для проведення комплексу мір по стримуванню напливу нелегальних мігрантів до країн Європи. Це буде робитись шляхом покращення умов життя в тих країнах, звідки люди мігрують. А частина коштів з нового податку підуть на посилення мір з охорони зовнішніх кордонів Євросоюзу.

На даний момент Вольфган Шойбле, що займає пост міністра фінансів Німеччини, не спростовує і не підтверджує такого повідомлення засобів масової інформації. Але разом з тим він визнав, що Європа потребує додаткового фінансування для посилення своїх зовнішніх кордонів.

“Проблема з нелегальними мігрантами на даний час являється пріорітетною, і нам потрібно негайно приймати рішення як з нею справитись”, – заявив міністр, перебуваючи з робочим візитом в Перу. При цьому він підкреслив, що шляхи пошуку виходу повинні шукати всі країни Європи.

Поділитися:

Метки: , , ,

Опубліковано на Oct 10 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire