Бізнес-консалтинг від consulting-ukr.com

Висококваліфікована команда “A.T. Consulting” – це індивідуальний підхід і персоніфіковані рішення в вирішеннях завдань будь-якої складності. Команда спеціалістів являеться лідером у стратегічних секторах. Відносини з клієнтами підтримуються на взаємоповазі і довіри. За тривалий час роботи дана команда зуміла гарно зарекомендувати себе і отримала шквал гарних відгуків.

Ознайомитися з послугами “A.T. Consulting” можна на сайті consulting-ukr.com. Компанія працює і на міжнародному рівні, іноземці можуть ознайомитися з послугами за посиланням http://consulting-ukr.com/en/ – це англомовна версія сайту.

Висококваліфікована допомога від “A.T. Consulting”

Головним завданням компанії являеться надання послуг на високому рівні у сфері податкового, інвестиційного, бухгалтерського, правового та маркетингового консалтингу. Компаніям пропонується широкий спектр послуг, незалежно від виду їх діяльності. Чимала партнерська мережа, налагоджена система пошуку інформації, професіоналізм, тісна співпраця з місцевим самоврядування дає можливість ефективно і в стислі сроки вирішувати питання клієнта. Завдяки даному комплексному підходу зменшуються фінансові та правові ризики, забезпечуючи клієнту конкурентоспроможність та стабільність.

Принципом роботи вважається дотримання бездоганної репутації, поваги та довіра. Керуючись усіма правилами в бізнес питаннях, гарантується висока якість послуг, повна конфіденційність та фаховий підхід.

Логотип компанії – голова лева, символізує бездоганність, відважність та могутність. Усім відома левова хватка, а це означає, що команда професіоналів здатна вирішувати проблеми будь-якої складності та протистояти негараздам. Спеціалісти компетентні в усіх питаннях, тому що постійно розвивають свої якісті. Клієнту надаються високоякісні консалтингові послуги та створюються комфортні умови співпраці. “A.T. Consulting” постійно розширює поле діяльності по всій території України.

Клієнтам надаються наступні послуги:

  1. Бухгалтерський облік (відновлення бухобліку, складання і подача звітності, бухгалтерський і податковий облік, автоматизація бухгалтерського обліку, оптимізація документів підприємства);
  2. Консалтинг (допомога новим підприємствам, консультації з питань діловодства, впровадження нових проектів, допомога з питань маркетингу і логістики, інше);
  3. Юридичні послуги (арбітраж, аналіз угод, реєстрація підприємницької діяльності, інше).

На вищезгаданому сайті є можливість більш детальніше ознайомитися з послугами даної компанії.

 

Поділитися:
Опубліковано на Jan 31 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire