https://reporter.zp.ua

Apple iPhone 6S. Коротко про головне

Редактор: Михайло Мельник

як відомо, розробка смартфонів apple відбувається відповідно до принципу «тік-так», який свого часу популяризувала корпорація intel. сенс цього принципу полягає в тому, що повний цикл оновлення продукту займає два роки, при цьому в перший рік apple представляє глобальні зміни в дизайні ( «тик»), а на другий рік удосконалить рішення минулого року в першу чергу за рахунок підвищення продуктивності ( « так »).

минулорічний iphone 6 був «тиком» і тому приніс з собою радикально новий дизайн і збільшений екран, а ось його начинка в порівнянні з iphone 5s не надто змінилася. цього року все навпаки: зовні iphone 6s практично не відрізняється від попередника, але всередині у нього практично все нове. дивіться iphone 6s в киеве , а також читайте більш детальніше про телефон на сторінках інтернет-магазину “алло” . саме на описі цих змін ми і зосередимося.

зовнішній вигляд і конструкція

1-6s-iphone6s-gray-select-2015_2як я вже згадав вище, iphone 6s виглядає практично так само, як iphone 6, хоча його розміри трохи збільшилися: було 138.1х67х6.9 мм, стало 138.3×67.1×7.1 мм. навряд чи хтось помітить різницю, але все ж. а ось вага збільшилася помітно: з 129 до 143 грамів. це пов’язано як з тим, що в новому iphone використовується більш міцний і важкий алюмінієвий сплав, так і з тим, що механізм, за допомогою якого реалізована функція 3d touch, теж має якусь вагу.

ще одна зміна (втім, зовсім незначна) пов’язано з тим, що в сша прийняли новий закон, за яким виробники електроніки більше не зобов’язані вказувати регуляторну інформацію на корпусі пристрою. тому на iphone 6s ззаду набагато менше непотрібних написів, що можна тільки вітати.

у руці iphone 6s лежить точно так же, як iphone 6. особисто для мене це дуже комфортний розмір: не надто маленький і не дуже великий. всі органи управління, кнопки і роз’єми залишилися на своїх законних місцях. зрештою, це iphone 6s, а не iphone 7, який, за чутками, принесе з собою таку революцію, як відсутність фізичної кнопки home.

0-grey_2_1дисплей

з приводу екрану, якщо чесно, особливо нічого: він точно такий же, як в торішньому iphone 6. дозвіл екрану складає 1334х750 пікселів при діагоналі 4.7 “, щільність пікселів – 326 ppi, що на сьогоднішній день вже далеко не рекордний показник. якщо не гнатися за цифрами дозволу, претензій до екрану немає, у нього відмінна яскравість і контрастність, а також видимість на сонці.

продуктивність

свого часу на презентації iphone 3gs віце-президент apple філ шиллер заявив, що «s» означає speed, тобто «швидкість». у випадку з iphone 6s це актуально як ніколи, тому що нове покоління принесло з собою вражаючий стрибок продуктивності в порівнянні з попереднім (на відміну від iphone 6, який був швидше iphone 5s буквально на 15-20%).

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

найголовніше нововведення – це, звичайно, збільшений до 2 гб об’єм оперативної пам’яті. тепер на iphone нарешті можна відкрити в браузері два десятка вкладок і перемикатися між ними без перезавантаження веб-сторінок. та й в цілому збільшення обсягу озу вкрай позитивно позначилося на відчуттях від роботи зі смартфоном.

процесор

процесор apple a9 і раніше оснащується лише двома обчислювальними ядрами twister, які є подальшим розвитком процесорного ядра typhoon (яке, в свою чергу, є вдосконаленим варіантом cyclone). у порівнянні з 8- або навіть 10-ядерними конкурентами це виглядає не дуже вражаюче. техпроцес дозволив apple значно підвищити тактову частоту процесора з 1.4 до 1.85 ггц без шкоди для часу автономної роботи. все це призвело до того, що в тесті продуктивності geekbench 3 iphone 6s в однопоточном режимі виявляється в півтора рази швидше, ніж iphone 6, і на 40% швидше, ніж ipad air 2.

графічна частина чіпа також піддалася серйозному апгрейду. замість powervr шостої серії apple тепер використовує powervr rogue 7 (xt7600) в шестиядерної конфігурації, що в поєднанні з швидкою пам’яттю ddr4 дозволило помітно поліпшити графічну продуктивність у порівнянні з попереднім поколінням (про що говорять результати бенчмарка gfxbench). на сьогоднішній день iphone 6s оснащується одним з найшвидших графічних прискорювачів серед всіх смартфонів, якщо не найшвидшим.

як і слід було очікувати, в повсякденному житті iphone 6s працює надзвичайно швидко і плавно, ніяких гальм і випадающих кадрів помічено не було. навіть анімація виклику системного пошуку spotlight, яка на iphone 6 і ipad mini retina завжди пропускає кадри, на iphone 6s виглядає бездоганно. але особливо мене вразила швидкість розпізнавання відбитків пальців touchid. якщо на iphone 5s треба палець докласти до кнопки і деякий час потримати, то на iphone 6s сканування і розпізнавання відбувається миттєво.

камера

apple відрізняється досить консервативним підходом до камер в своїх смартфонах. досить сказати, що компанія використовувала 8-мегапіксельні модулі протягом чотирьох років (з 2011 по 2015 рік). і ось iphone 6s нарешті приніс довгоочікуване збільшення дозволу, яке вийшло знову ж консервативним – до 12 мп. при цьому об’єктив залишився колишнім, його світлосила складає f / 2.2, що непогано саме по собі, але гірше, ніж у конкурентів, які вже використовують в своїх смартфонах оптику з максимальною діафрагмою f / 2.0 і навіть f / 1.8.

в цілому камеру в iphone 6s я б охарактеризував як дуже хорошу, навіть відмінну, але в цілому за якістю вона поступається камерам в таких смартфонах, як samsung galaxy s6 або lg g4. правда, iphone бере своєю швидкістю роботи камери, її простим і дружелюбним інтерфейсом, можливістю запису відео slow-motion (до 120 fps в дозволі fullhd і до 240 fps в 720p) і вбудованим режимом інтервальної зйомки.

в цілому iphone 6s безумовно можна рекомендувати до покупки в інтернет-магазині “алло”, причому не тільки тим, хто зав’язаний на екосистему apple. як я нещодавно з’ясував, екосистема apple – єдина, яка дозволяє повноцінно користуватися сервісами apple, google і microsoft одночасно. так що навіть якщо ви прив’язані до gmail або microsoft office, до iphone вартий вашої уваги.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Залишити коментар

Опубліковано на 28 01 2016. Поданий під Прес-реліз, Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".