Анджей Дуда склав присягу на пост президента Польщі

24 травня Анджей отримав перемогу у другому турі президентських виборів у Польщі.
6 серпня А. Дуда склав присягу на посаду президента Польщі. Колишні президенти Б. Коморовський, О. Кваснєвський та Л. Валенса також були присутні на інавгурації.
По церемонії Анджей до пам’ятних польських парламентських таблиць покладе вінки та квіти, в пам’ять авіакатастрофі президентського літака 10. 04. 2010 року під Смоленськом, далі також вшанує пам’ять польським депутатам, які загинули у часи Другої світової війни.
У кафедральному соборі Івана Хрестителя буде святкове богослужіння, у якому візьмуть участь разом новий президент із першою леді Агатою Дудою. Потім у Варшаві в Королівському замку буде проходити церемонія вручення А. Дуді державних найвищих нагород Польщі у зв’язку з приходом на пост президента, йому вручать такі нагороди, як Ордена Великого Хреста відродження Польщі та Білого орла.
У Королівському замку очікується виступ з промовою Дуди перед усіма присутніми у Великому залі. Потім Анджей із Агатою підуть у президентський палац, що у Варшаві. Після цього новий глава держави на площі Пілсудського прийме керівництво Збройними силами Польщі.

Andrzej Duda przysięga

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Опубліковано на Aug 6 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire