Американським медикам вдалося вилікувати безпліддя

Американським медикам вдалося вилікувати безпліддя, що виникло в результаті хіміотерапії раку. Лікування полягало в пересадці здорової тканини яєчника 36-річній жінці, раніше пройшла курс лікування раку молочної залози. Читайте більше про безпліддя на http://sana-med.com.ua/ru/diagnoz-besplodie.php/

Знаючи, що хіміотерапія часто пошкоджує яєчники, медики вилучили здорову тканину статевих залоз до початку лікування раку і заморозили трансплантат. Вироблена через шість років пересадка допомогла повністю відновити функції статевих залоз вже через три місяці після операції.

Звіт про цю роботу був опублікований на сторінках журналу The Lancet. Як зазначають медики, до пересадки з яєчників жінки були також вилучені 20 яйцеклітин. Не вдаючись до експериментальної процедурі пересадки, лікарі збиралися використовувати їх для штучного запліднення. Однак жодна з пересаджених яйцеклітин не прижилася.

Раніше такий спосіб лікування безпліддя, що виник в результаті хіміотерапії, випробовували тільки на тваринах.

Багато жінок, бажаючи мати дітей після терапії раку, вирішують перед початком лікування дочекатися менструації, щоб зберегти яйцеклітину для штучного запліднення, але таке зволікання у разі онкологічних захворювань може коштувати життя.

Заморозки фрагмента здорової тканини яєчника в таких випадках є гарною альтернативою штучному заплідненню. Ця методика дозволяє негайно приступити до операції або хіміотерапії, і, як довели експерименти, робить можливим народження здорової дитини.

Поділитися:
Опубліковано на Jan 18 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire