Адвокат по захисту авторських прав

Будь-який твір, створений людиною в результаті інтелектуальної праці, визначається законом України об’єктом авторського права. Така праця високо ціниться, тому нерідко зустрічаються випадки, коли хтось бажає привласнити чуже авторське право. Компанія “Бачинський, Коломієць і партнери” має великий досвід у цих справах та пропонує професійні юридичні послуги по розумним цінам.

Як відрізнити авторське право від співавторства?

В найбільш важливу групу входять художні і літературні твори (картини, поеми, вірші, романи), переклади творів, музика, аранжування, фотографії, скульптури, архітектурні споруди, будинки. Також до об’єктів авторського права відносяться комп’ютерні програми, бази з даними, які в сучасний комп’ютерний вік представляють велику цінність при обчисленні, обробці і використанні інформації. Автор, чиє Ім’я розміщене на оригіналі твору або його копії, вважається суб’єктом. Крім цього, буває так, що над твором працювали ще інші люди (співавтори) – вони також по закону мають право на твір. Право на співавторство позначається в договорі між авторами. Це може бути якась певна частина твору, можуть бути однакові права на весь твір. Цей момент часто буває спірним, коли приходить час розпорядитись об’єктом. Нерідко за юридичною консультацією звертаються громадяни, які не мають безпосереднього відношення до створення твору. Наші адвокати допоможуть власнику твору захиститися від правопорушників.

Трапляються випадки, коли автор твору не встиг оформити свої законні права, а інша людина стала претендувати на них. В такому випадку наш досвідчений адвокат дасть поради власнику з приводу того, яким чином він має захищатися.

Які дії розцінюються як порушення авторських прав?

У відповідності до закону України, порушенням вважаються такі дії:

  • вчинення будь-яких дій, які порушують майнові права власника;
  • піратство – тобто публікація, відтворення твору, ввезення або вивезення за межі країни об’єктаавторських прав;
  • плагіат, коли людина оприлюднює чужий твір від свого імені;
  • завозиться на територію України твір без дозволу його автора, з метою розповсюдження;
  • вчиняються дії, які погрожують авторським правам;
  • вчиняються дії, які створюють умови для обходу засобів, захищаючих авторські права. Це може бути виготовлення твору, його розповсюдження, вивезення за межі країни з використанням засобів обходу;
  • вилучення або підробка інформації в електронному вигляді, на право використовувати твір без дозволу його власника;
  • незаконна зміна інформації про суб’єкт авторських прав в електронному вигляді.

Якщо людина стала автором унікального інтелектуального твору і помітила, що її авторським правам щось погрожує, адвокат нашої компанії допоможе відновити справедливість. Спочатку він допоможе зареєструвати об’єкт авторського права, щоб ніхто не зміг на нього посягнути, а потім пояснить, яким чином власнику отримувати прибуток від інтелектуальної власності і що для цього потрібно зробити.

Чому, щоб захистити свої авторські права, краще звертатися саме до наших спеціалістів?

Захистити авторські права пропонують різні юридичні фірми Львова, але далеко не всі компанії мають практику по захисту авторства. Компанія «Бачинський, Коломієць і партнери» має серйозний практичний досвід в цьому напрямку. Ми піклуймося про кожного нашого клієнта, тому наші розцінки – завжди демократичні.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 25 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire